0(542) 888 00 30 - 0(392) 815 34 43

       

 

Okulumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Bizi Arayın
+90 542 888 00 30
+90 392 815 34 43

 

         

 

2004 yılında okul öncesi eğitim alanında yüksek kalite ve standartta bir anaokulu hizmeti verebilmek için yola çıktık. Bugün Bindayı School, çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinciyle ülkemizde okul öncesi eğitim alanında alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yoluna devam ediyor.

            Bindayı School öğrencileri eğitim ve öğretim etkinliklerinden keyif alabilecekleri, öğrencinin en önemli aktör olarak yer alacağı, teknoloji ve modern bir okul modeli ortaya konulmaktadır.

            Okulumuzdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki eğitimle; bilimde, sanatta, teknolojide kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak özgüveni yüksek birer değer olmaktadırlar.

 

Bindayı School öğrencileri;

*Özgüvenlerini

*Araştırma heyecanını,

*Merak duygusunu,

*Yaratıcılıklarını

*Öğrenme zevkini ve keyfini kaybetmeden eğitimlerini sürdürmeye devam ederler.

 

            Klasik okul öncesi eğitim kavramlarının dışında eğitim ortaklarımız Kids Academy Europe ve English Kids Academy ile özel bir okul modeli ortaya koyan okulumuz Bindayı School, öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye devam ediyor.


 

Deneyimli Öğretmen Kadrosu

Tam donanımlı, okul öncesi öğretmenliği bölüm mezunu, deneyimli, saygılı, ailemizin birer üyesi olan değerli öğretmenlerimiz ,bunun dışında her hafta belli saatlerde eğitim veren okul içerisinde hiç türkçe konuşmayan ve eğitimini ingilterede tamamlanmış ingilizce branş öğretmenimiz hizmet vermektedir.

 

Psikolojik Rehberlik Hizmeti

Rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimimiz öğrencilerimizin zihinsel, duygusal, sosyal ve akademik yönden öğrenme süreçlerine sağlıklı bir şekilde katılmalarını sağlarlar.

 

Diyetisyen Destekli Aylık Yemek Listesi

Tüm Okullarımızda yemek menülerimiz Uzman Diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır. Çocuklarımız, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde üç öğün, mutfağımızda hazırlanmış sağlıklı besinler ile beslenirler.

Adresimiz

Uğur Mumcu sok no:27 Kyrenia

Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma:
    7.20 am - 18.00 pm
  • Cumartesi :
    8.00 am - 17.00 pm
  • Pazar:
    Kapalı
Bizi Arayın
+90 542 888 00 30
+90 392 815 34 43
Bize Ulaşın